Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Volvo xc 60

Nov 26th, 2023 at 12:12   Automobiles   Vlore   70 views Reference: 2422

0.0 star

Location: Vlore

Price: 10 500 €


shitet volvo xc 60
makina eshte ne gjendje perfekte te gjitha sherbimet e bera rrip faze kit vaj filtra taketa etj nuk ka nevoje per sherbime me dokumenta te paguara siguracion me mini kasko dhe sherbim karroatreci te paguar per 1 vit
xhama te erret me leje 5 vjecare
Pajisur me opsionet:
- Sensor Parkimi të pasëm
- Sedilie para dhe me ngrohje
- USB & CD Player
- Telefon Bluetooth
- Sensor Shiu
- Audio High Performance
- City Safety
- Disqe Alumini me goma të reja
- Klima Automatike me 2 zona
- ABS, DSTC, EBA, SIPS, ROPS, WHIPS
- Alarm
- AUX Input
- Pilot Automatik
- Drita DRL LED
- Isofix
- Kontroll Disheze.eshte full full extra ne llojin e saj shitet ose nderrohet me makine me te vogel
cmimi 10 500 euro

Additional Details

Car Brand
Volvo
Car Model
xc60
Year of registration
2009
Fuel Type
Diesel
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
200000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Central locking
Cruise control
ESP
Electric side mirror
Electric windows
Fold flat passenger seat
Full Service History
LED running lights
Leather seats
Light sensor
Lumbar support
Note: You must be logged in to post a review.