Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Volvo V40

Nov 21st, 2023 at 16:10   Automobiles   Tirana   68 views Reference: 2141

0.0 star

Location: Tirana

Price: 10 500 €


SHITET⤵️

✅Viti fund 2013 -2014 VOLVO V40 D2
✅Full Optios
✅Karburanti: Nafte
✅Kambjo: Automatike
✅Kilometrat: 70.000 KM me te drejte kontrolli.
✅Targa: Dogane & Targa te sapo paguara.
✅1.6 Nafte
Makina eshte e sapo ardhur.
📋Lista e Opsioneve:
◾️Ndezje me Buton Start-Stop
◾️Tavan Panorame
◾️Sallon Super i Paster
◾️Sendiljet Para Elektrike + Ngrohje
◾️Drive Select
◾️Sensor Parkimi Para Mbrapa
◾️Kamera Parkimi
◾️Eco AutoStart-Stop (fiket ne semafor)
◾️Sistem Navigimi
◾️Komanda ne Timon
◾️Pasqyra me Palosje
◾️Sensor Dritash
◾️Sensor Shiu
◾️Cruise Control
◾️Klima 2 Zona
◾️ESP / ABS
◾️Panoram
📋Edhe Shume Opsione Tjera.

✔️Makina ka te gjitha sherbimet te sapo bera vaj dhe filtra,bateri e rre, e gatshme per tu kontrolluar nga ju tek mekaniku juaj i besuar.
📌Tirane
💶Cmimi: 10.500 euro I diskutueshem nga afer.
📞0684853202

Additional Details

Car Brand
Volvo
Car Model
v40
Year of registration
2013
Fuel Type
Diesel
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
70000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Central locking
Electric side mirror
Electric windows
Fold flat passenger seat
Full Service History
Immobilizer
LED running lights
Light sensor
Lumbar support
Multifunction steering wheel
Navigation system
Non-smoker vehicle
Parking sensors
Power Assisted Steering
Rain sensor
Rear view camera
Seats with cooling
Tyre pressure monitoring
USB port
Voice control
Warranty
Note: You must be logged in to post a review.