Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

🔥 Shitet Shtëpi Private në "Bushat", Shkodër! 🔥

Feb 22nd, 2024 at 15:37   Real estate   Shkoder   24 views Referenca: 10070

0.0 star

Vendndodhja: Shkoder

Çmimi: 140 000 €


🔥 Shitet Shtëpi Private në "Bushat", Shkodër! 🔥

📐 Sip.: 290m2 ndërtim dhe 460m2 tokë

💶 Çmimi: 140.000€( i negociueshëm)

👨‍💼 Kontakto: Erald Haxhija
📞 Numër: +355694538678

📧 www.idealproperties.agency

#shtepi #qera #shkoder #apartament #iDealproperties

Detaje shtese

Building Type
Apartment
Size m2
290
Rooms
5
Note: You must be logged in to post a review.
Ju lutemi shkruani kodin e sigurisë të treguar në imazhin e mësipërm në fushën më poshtë: