Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Shitet Garsoniere e kthyer ne 1+1 tek Mali i robit, plazh

Dec 15th, 2023 at 12:18   Real estate   Durres   81 views Reference: 3864

0.0 star

Location: Durres

Price: 63 000 €


Shitet Garsoniere e kthyer ne apartament 1+1, ne zonen e Malit te robit. Garsonierja ka nje siperfaqe 58 m2 dhe organizohet ne 1 ambient ndenje + ambient gatimi, 1 dhome gjumi, 1 ttualet si edhe nje ballkon me hapesire te konsiderueshme. Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuarPozicionohet ne katin e 3 teknik ne nje nder komplekset me te preferuara ne zone, i cili ofron, parkim, administrim, pishine etj. Per me shume info na kontaktoni.

Additional Details

Size m2
58
Rooms
1
Note: You must be logged in to post a review.