Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

🔥 Shitet Apartament 3+1 te Shkolla "Ndoc Mazi", Shkodër! 🔥

Mar 13th, 2024 at 15:15   Real estate   Shkoder   38 views Reference: 12295

0.0 star

Location: Shkoder

Price: 100 000 €


🔥 Shitet Apartament 3+1 te Shkolla "Ndoc Mazi", Shkodër! 🔥

📐 Sip.: 119m2(në çertifikatë)

Apartamenti shitet bosh. Apartamenti ndodhet në kat të 5 dhe ka ashensor.

💶 Çmimi: 100.000€

👨‍💼 Kontakto: Regan Saiti
📞 Numër: +355697690307

📧 www.idealproperties.agency

#shtepi #qera #shkoder #apartament #iDealproperties

Additional Details

Building Type
Apartment
Size m2
119
Rooms
4
Note: You must be logged in to post a review.