Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

🔥 Shitet Apartament 2+1 në Qendër, Shkodër!🔥

Mar 13th, 2024 at 15:05   Real estate   Shkoder   38 views Reference: 12288

0.0 star

Location: Shkoder

Price: 110 000 €


🔥 Shitet Apartament 2+1 në Qendër, Shkodër!🔥

📐 Sip.: 80m2(në çertifikatë pronësie)
🔷 Organizimi: 2 dhoma gjumi + sallon + kuzhinë + wc + ballkon
✅ Hipotekë

Apartamenti ndodhet në kat të 5 dhe jan investuar 60.000€ mobilim. Ndodhet në zonën më të mirë të Shkodrës.

👨‍💼 Kontakto: Erald Haxhija
📞 Numer: +355694538678

📧 www.idealproperties.agency

#shtepi #qera #shkoder #apartament #iDealproperties

Additional Details

Building Type
Apartment
Size m2
80
Rooms
2
Note: You must be logged in to post a review.