Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

🔥 Shitet Apartament 1+1 në "Rus", Shkodër! 🔥

Feb 22nd, 2024 at 18:55   Real estate   Shkoder   29 views Referenca: 10128

0.0 star

Vendndodhja: Shkoder

Çmimi: 55 000 €


🔥 Shitet Apartament 1+1 në "Rus", Shkodër! 🔥

📐 Sip.: 62m2

Apartamenti shitet 1+1, kati 2. Apartmenti shitet pjesërisht i mobiluar dhe është perfekt për qira ditore.

💶 Çmimi: 55.000€

👨‍💼 Kontakto: Redi Osmanaga
📞 Numër: +355675304172

📧 www.idealproperties.agency

#shtepi #qera #shkoder #apartament #iDealproperties

Detaje shtese

Building Type
Apartment
Size m2
62
Rooms
1
Note: You must be logged in to post a review.
Ju lutemi shkruani kodin e sigurisë të treguar në imazhin e mësipërm në fushën më poshtë: