Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Mercedes b klas 151 mije km automatik

Jan 3rd, 2024 at 16:19   Automobiles   Tirana   59 views Reference: 5481

0.0 star

Location: Tirana

Price: 5 100 €


MERCEDES B KLASS 200 CDI VITI 2005. SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME 151 MIJE KM ORIGJINALE LEHTESISHT TE VERIFIKUESHME. MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE. MOTORR DHE KAMJO 10/10.
5100 EURO I DIKSUTUESHEM.
E SAP0 TARGUAR PER HERE TE PARE. KOLAUDIM SHTATOR 2025, SIGURACION SHTATOR 2024.
KAMBJO AUTOMATIKE, KLIMATRONIK, SEDILJE ME NGROHJE, NAVI, BAGAZHIER, PASQYRA ELEKTRIKE, SENSOR SHIU, TAPICERI LEKURE NE GJENDE SUPER TE MIRE, KABINE SHUME E PASTER PA GERVISHTJE
4 GOMA TE REJA 100%, CIKEL GAZI KONDICIONERI SAPO BERE, CIKEL ALKOL FRENASH SAPO BERE, VAJ MOTORRI ORIGJINAL MERCEDES + FILTRA SAPO NDERRUAR, VAJ KAMBJO SAPO NDERRUAR, PULEXHO + RRIP DINAMOJE NDERRUAR, PASTRIM+DIZIFEKTIM KONCIONERI/VENTILATORI, REVIZIONIM TOTAL I MOTORRINOS.3 CELESA. NUK KA NEVOJE PER ASNJE SHERBIM MOTORRIK & XHENERIK. SHITET 5100 EURO. Nderrohet me makine me te madhe. 0697020791 TIRANE.

Additional Details

Car Brand
Mercedes
Car Model
b 200
Year of registration
2005
Fuel Type
Diesel
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
10000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Central locking
Cruise control
Cruise control
ESP
Note: You must be logged in to post a review.