Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Kadi Maxi 2015 7999 Euro super gjendje

Jan 17th, 2024 at 15:08   Automobiles   Kruje   48 views Referenca: 6763

0.0 star

Vendndodhja: Kruje

Çmimi: 7 999 €


🇩🇪VW Kadi Maxi 2.0 TDI BlueMotion (7 Vende) 🇩🇪
🏷Vit prodhimi : 09.2015
🏷Motorr 2.0 tdi
🏷Kambio Automat DSG
🏷Fuqia motorrike 140 ps
🏷Emetimi gazrave Euro 5
🏷BlueMotion technolog
🏷7 vendesh
🏷Sensor dritash/Shiu
🏷Cd player MP3/AUX
🏷Xhama te 2 elektrik
🏷Pasqyra elektrike
🏷Kompiuter Bordi
🏷Sendile me ngrohje
🏷Klimatronic AC Bizonale
🏷ECO system fiket ne semafor
🏷Sendilet te gjitha me palosje dhe shume praktike
🏷Frena dore elektrike
🏷Auto Hold!
🏷Goma 100% te reja mishelin
🏷Tempomat shpejtesie
🏷223400 km origjinale
🏷Importuar nga Gjermania 🇩🇪
🏷Cmimi : 7999 euro 💶 theksoj esht ne gjendje perfekte
📍 Adresa : Kruje
📲 Kontakt : 068 40 61 044

Detaje shtese

Car Brand
Volkswagen
Car Model
caddy
Year of registration
2015
Fuel Type
Diesel
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
200000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Central locking
Cruise control
Electric side mirror
Electric windows
Full Service History
Immobilizer
LED running lights
Multifunction steering wheel
Navigation system
Non-smoker vehicle
On-board computer
Parking sensors
Power Assisted Steering
Tuner/radio
Tyre pressure monitoring
USB port
Voice control
Warranty
Air Conditioner
GPS
Note: You must be logged in to post a review.
Ju lutemi shkruani kodin e sigurisë të treguar në imazhin e mësipërm në fushën më poshtë: