Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

FORD FOCUS

Nov 24th, 2023 at 15:14   Automobiles   Tirana   74 views Reference: 2335

0.0 star

Location: Tirana

Price: 6 790 €


Shitet Ford Focus Berlina 2013,
Kambio automatike, nafte.

Cmimi: 6790 Euro, i diskutueshem.

MAKINA ESHTE SHUME KOMODE DHE E REHATSHME.

MAKINA ESHTE E TARGUAR,
KA LEJE PER XHAMAT E ZINJ PAS DERI NE VITIN 2027, KOLAUDIMI DERI NE TETOR 2024.

GJENDJE E MAKINES ESHTE PERFEKTE PER TU VLERESUAR, SHUME E PASTER SI BRENDA DHE JASHTE, GATI PER CDO LLOJ PROVE DHE KONTROLLI TE MEKANIKU JUAJ I BESUAR.

KONTAKT: 0682060517

Adresa:
TIRANE,
RRUGA RINAS-FUSHE KRUJE, 1 KM NGA RRETHRROTULLIMI I RINASIT ( BUSTI NENE TEREZES) PERBALL ME KARBURANT ONE DHE ADOR RESORT

Opsionet

Viti: 2013
KM e pershkruar: 165.000 KM
Motori: 2.0 nafte
KONSUMI I KARBURANTIT: 5.5 LITRA/100 KM
Kambio: Automatike
NGJYRA: E BARDHE
SENSOR PARKIMI
SENSOR SHIU
USB+AUX+CD RADIO
KOMPJUTER BORDI
BLUETOOTH PER LIDHJE ME TEL
PASQYRA ELEKTRIKE ME PALOSJE+NGROHJE
SINJALE TEK PASQYRAT
HAPJE-MBYLLJE QENDRORE ME PULT
DISQE ALUMINI
KOMANDA NE TIMON
BAXHO ELEKTRIKE
SEDILJE ME NGROHJE
KONDICIONER ME KLIMA


SQARIM: MAKINA DISPONON VETEM NJE CELES

Additional Details

Car Brand
Ford
Car Model
FOCUS
Year of registration
2013
Fuel Type
Diesel
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
160000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Cruise control
ESP
Electric side mirror
Electric windows
Fold flat passenger seat
LED running lights
Leather seats
Light sensor
Lumbar support
Navigation system
Non-smoker vehicle
On-board computer
Parking sensors
Power Assisted Steering
Rear view camera
Seats with cooling
Start-stop system
Touchscreen
Note: You must be logged in to post a review.