Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Ford C Max Automatic

Jan 16th, 2024 at 19:10   Automobiles   Tirana   54 views Referenca: 6715

0.0 star

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 3 950 €


Kambio Automatike.
Motorr 1.8 Benzinë / Gaz.
Targa shqiptare,
Siguracion taksa deri ne Nentore 2024,
Kolaudim Qershore 2024, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenereike.
Makina ka 157.000 km origjinale
4 goma ne gjendje shume te mire
Air condition.
Makina shitet per arsye nderrimi ne automjet tjeter.
Makina e gatshme per cdo prove.
Tel - Whatsapp +355692248944

Detaje shtese

Car Brand
Ford
Car Model
cmax
Year of registration
2007
Fuel Type
Essence
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
150000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Bluetooth
Central locking
Cruise control
Cruise control
ESP
Electric side mirror
Electric windows
Fold flat passenger seat
Multifunction steering wheel
Navigation system
Non-smoker vehicle
On-board computer
Parking sensors
Power Assisted Steering
Tuner/radio
Tyre pressure monitoring
USB port
Voice control
Warranty
Air Conditioner
GPS
Note: You must be logged in to post a review.
Ju lutemi shkruani kodin e sigurisë të treguar në imazhin e mësipërm në fushën më poshtë: