Identifikohu për akses më të shpejtë në ofertat më të mira. Kliko këtu nëse nuk keni një llogari.

Cadillac

Jan 11th, 2024 at 18:00   Automobiles   Gjirokaster   51 views Referenca: 6276

0.0 star

Vendndodhja: Gjirokaster

Çmimi: 3 500 €


shitet casillac ne gjendje shum te mire xhenerike dhe motorike 3600cc benzin.me goma te reja ,servis, dokumenta te sapo prera, sallon meshin shum i pastert,tavan panoram xhami,navi etj etj etj.

Detaje shtese

Car Brand
Cadillac
Car Model
srx
Year of registration
2005
Fuel Type
Essence
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
15000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Bluetooth
Central locking
Cruise control
Electric side mirror
Electric windows
Fold flat passenger seat
Full Service History
Immobilizer
LED running lights
Non-smoker vehicle
On-board computer
Parking sensors
Power Assisted Steering
Rain sensor
Rear view camera
Seats with cooling
Tyre pressure monitoring
USB port
Voice control
Warranty
Air Conditioner
Note: You must be logged in to post a review.
Ju lutemi shkruani kodin e sigurisë të treguar në imazhin e mësipërm në fushën më poshtë: