Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

📂2014 - CHEVROLET CAMARO 3.6 V6

Mar 31st, 2024 at 13:08   Automobiles   Tirana   58 views Reference: 13515

0.0 star

Location: Tirana

Price: 25 000 €


◾️NE SHITJE◾️➡️📍Mbikalimi i Fushë-Krujës
📂2014 - CHEVROLET CAMARO 3.6 V6
⁣⁣✅Motorri: 3.6 V6 - 240Kw (323Ps)
✅Viti: 2014
✅Karburanti: Benzine
✅Kambio: Automatike
✅Kilometra: 146.000 Km⁣⁣
✅Targa: Dogane e Paguar (Gati per Targim)⁣⁣
📂Lista e Opsioneve:
◾️Baxho Xhami⁣⁣
◾️Heads Up Display
◾️Auto Start-Stop Engine (Fiket ne Semafor)
◾️Drive Select (Comfort/Efficiency/Dynamic/Individual)
◾️Sendilje Elektrike
◾️Sendiljet Para me Ngrohje⁣⁣ ♨️
◾️BLUETOOTH - AUX
◾️Radio - CD
◾️Ekran i Madh
◾️Kamera Parkimi
◾️Sensor Parkimi⁣⁣
◾️Cruise Control
◾️Limitator Shpejtesie
◾️Kompjuter Bordi⁣
◾️Suport per Shpinen
◾️Komanda ne Timon
◾️Pasqyra Elektrike + Ngrohje
◾️Pasqyra me Palosje + LED
◾️Xhama Elektrik
◾️Sensor Shiu
◾️Sensor Dritash
◾️Fener LED dhe Kseno
◾️Stopa LED
◾️ESP / ABS
◾️Dhe shume opsione te tjera...⁣⁣
📂Makina eshte ne gjendje perfekte, e gatshme per tu kontrrolluar nga ju tek mekaniku juaj i besuar. ⁣⁣
💶Cmimi:25.000 €
⁣⁣📞Tel: 0699311111⁣ / 0695635555
📲@autohafuzi⁣
⁣⁣📍Mbikalimi i Fushë-Krujës

Additional Details

Car Brand
Chevrolet
Car Model
camero
Year of registration
2014
Fuel Type
Essence
Transmission
Automatic
Condition
Used
Kilometers
140000
Features:
ABS
Android Auto
Apple CarPlay
Black glass
Cruise control
Cruise control
ESP
Electric side mirror
Electric windows
Fold flat passenger seat
On-board computer
Power Assisted Steering
Rain sensor
Rear view camera
Seats with cooling
Warranty
Air Conditioner
GPS
Security System
Spare Tire
Note: You must be logged in to post a review.